אודות

שמי אליס דרורי, אני אומנית שאוהבת מסיבות.

נשמע כאילו אני כל היום חוגגת במסיבות, נכון?

אני שמחה להגיד שכן! אני יוצרת מוצרים מעוצבים ומקוריים למסיבות ומגשימה חלומות לאנשים שרוצים מסיבה מיוחדת, מקורית וכזו שידברו עליה בלי סוף ויזכרו אותה לאורך שנים.

זה התחיל לפני 5 שנים כשרציתי להכין לבת שלי מסיבת יומולדת מעוצבת וייחודית. התחלתי לבדוק איזה נושאים יכולים להיות הבסיס למסיבה. חיפשתי אחר נושא לא נדוש, מקורי…

חיפשתי בכל הארץ פתרונות לרעיונות שלי ולא ממש מצאתי. שוטטתי בין עולם הנסיכות הוורדרדות, דיסני והדמויות המוכרות והרגשתי שאני חייבת משהו אחר. כשהבנתי שאין דרך למצוא, החלטתי ליצור הכל בעצמי. את המסיבה של הבת שלי ערכתי בסגנון מסיבה ספרדית שהיתה הצלחה גדולה. בניתי את המסיבה כך שתהיה בקונספט של צבעים המזוהים עם העולם הספרדי ושילבתי בו מוצרים לעיצוב השולחן, תפאורה כללית והפעלה של מורה לפלמנקו.

מאותו רגע הבנתי שזה השדה הפרטי שלי. עקבתי אחרי פורומים מקצועיים בחו"ל וגיליתי עולם שלם של מסיבות לפי קונספט ופשוט התאהבתי! למדתי את הנושא, רכשתי אביזרים וחומרים והחלטתי לבנות את החלום שלי. כך נולדה "PartyBella" – מותג פרטי של דמויות מקוריות ופריטים מעוצבים למסיבות או אירוח בקונספט ייחודי.

את הבלוג אני מקדישה לעולם הזה של אירוח וחגיגות. המטרה שלי היא להביא אליכם את הרעיונות, את הדוגמאות, את המידע ואת הדרך לפרוץ את הגבולות הידועים, לחשוב מחוץ לקופסא ולצאת מהשבלונה הסטנדרטית, כדי שתוכלו גם אתם להפיק אירוע, מסיבה או אירוח בטעם ובסגנון הייחודי לכם.

אני כאן לכל שאלה ,

שלכם עם הרבה אור ואהבה,

אליס